Základná škola Nižná brána 8 Kežmarok

II. stupeň

Rôzne

Fotogaléria

Od septembra 2008 je nás už päť tried – 66 žiakov. Veľa sa o nás hovorí, veľa píše. Prezrádzajú o tom svoje i výsledky, ktoré dosahujeme. V kalendárnom roku 2008 sme dosiahli:

Účasť 8 žiakov v medzinárodnom kole matematickej súťaže Génius Logicus v Košiciach, október 2008 (výsledky ešte neboli zverejnené), 12 úspešných riešiteľov v najvyššom kole matematickej súťaže Pytagoriáda pre žiakov 1. stupňa ZŠ. Zapojenie žiakov do matematických korešpondenčných súťaží s výborným hodnotením. Dve víťazstvá v  literárnych súťažiach - Literárny Kežmarok, Slovenský parlament s celoslovenskou pôsobnosťou. Šesť víťazných prác, štyri ocenenia v najvyššom kole literárnej súťaže Písmenkový kráľ v prešovskom kraji. Čestné uznanie v krajskom kole recitačnej súťaže Hviezdoslavov Kubín. Čestné ocenenie v slovenskom kole súťaže Európa v škole za multimediálnu prácu. Víťazné výtvarné práce v súťažiach v kraji, postup do slovenských kôl súťaží. Výborné úspechy žiakov v individuálnych a kolektívnych športoch aj na úrovni Slovenska.

Úspešnosť dvoch projektov učiteľov na celoslovenskej úrovni v rámci škôl so zameraním na vzdelávanie žiakov s intelektovým nadaním.

Zaradenie medzi osem najúspešnejších škôl na Slovensku v projekte Prvácke noviny a množstvo ďalších ocenení v nižších kolách súťaží.

Zaujali sme Vás?  Príďte sa pozrieť. Tešíme sa na Vás.

Návrat na stránku školy